Elegancki i oryginalny prezent na 50 urodziny

Czy czasem głowisz się, co kupić na prezent osobie, która wszystko ma? Albo takiej, której nie znasz zbyt dobrze, i nie wiesz, co jej się podoba? Chcesz podarować komuś bliskiemu coś wyjątkowego i nietypowego, bo nudzą cię wyświechtane pomysły? W takim razie zobacz nową serię wydawniczą – książki ze wspomnieniami wydawnictwa Hilaris. Właśnie ma premierę książka dla rocznika 1973, która będzie idealna, jeśli interesuje Cię prezent na 50 urodziny. 

Sunflower on a magazine mockup

Podróże w czasie? To możliwe!

Każdy, kto świętuje w tym roku 50 urodziny, dzięki tej książce będzie mógł przenieść się w czasie i powspominać: swoje pierwsze zabawki i kolegów ze szkolnej ławy, popularne przeboje, kamienie milowe literatury, ważne wydarzenia sportowe czy polityczne lub kultowe pojazdy. 

Starannie wybrane archiwalne zdjęcia i humorystyczny język sprawiają, że lata 70. i kolejne dekady życia solenizanta stają mu przed oczami jak żywe. Dzięki nim może się głęboko zanurzyć w czasy swojego dzieciństwa i młodości. 

Sunflower on a magazine mockup

Trafiony i solidny prezent na 50 urodziny

Elegancka książka w stylu vintage zaprasza solenizanta do dzielenia się najlepszymi wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną. Jest to pozycja odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. I przede wszystkim: to ZAWSZE będzie trafiony prezent – jakąkolwiek drogę życiową wybrał solenizant, każda osoba z jego rocznika obracała się w otoczeniu tych samych trendów, wartości i wydarzeń historycznych. 

Po taką książkę chętnie sięgną również osoby, które… nie lubią czytać. Tekstu nie jest dużo, jest on napisany przystępnym językiem, a szata graficzna i dbałość o edytorskie detale robi wrażenie. Książka jest po prostu przyjemna dla oka i solidnie wydana. 

Warto podkreślić – ponieważ często pytają o to potencjalni czytelnicy – że publikacja ta nie jest personalizowana ani nie jest zapiskami / dziennikiem / pamiętnikiem. Zobacz na zdjęciach zawartość produktu. 

Sunflower on a magazine mockup
Sunflower on a magazine mockup

Czym są książki na prezent?

Książka na Prezent to nowa seria wydawnicza, którą właśnie otwiera tytuł „1973. Cóż to był za rok!”. W planie wydawniczym są już oczywiście kolejne roczniki na czele z 1983. Każda publikacja będzie poświęcona jednemu rocznikowi. W środku znajdują się opisy różnych dziedzin życia (np. polityki, sportu, kultury, mody) z roku urodzenia solenizanta oraz kolejnych dekad jego życia. 

Na początku znajduje się miejsce na życzenia/dedykację. 

Seria nie będzie ograniczać się do publikacji urodzinowych. W perspektywie wydawnictwa są również książki z okazji rocznicy ślubu – wówczas znajoma para (rodzice? dziadkowie?) będzie mogła powspominać pierwsze lata swojego małżeństwa, poczyta również m.in. o głośnych ślubach z tamtych czasów.

Sunflower on a magazine mockup

Gdzie kupić książkowy prezent na 50 urodziny? Na stronie wydawnictwa Hilaris.

Parametry książki „1973. Cóż to był za rok!”

Format: 190 x 225 mm
Liczba stron: 96
Papier: Munken Print White 115 g (bardzo dobry) 
Oprawa: twarda, szyto-klejona 

0 0 votes
Ocena artykułu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments