Wywiady z photo managerką

Czym różnią się etat, freelans i własny biznes | Emilia Wojciechowska

W podcaście Emilii Wojciechowskiej opowiadam o różnicach między byciem freelancerem i prowadzeniem biznesu, o tym jak można znaleźć sobie zupełnie nową pracę oraz jak zostałam mistrzynią szlifowania CV. Naszej rozmowy możesz posłuchać na stronie Emilii i w aplikacjach podcastowych.

Jak porządkować i zabezpieczać zdjęcia? | Przemek Chudkiewicz

„Fotografia to dla mnie rozmowa, czasem nawet ze sobą. Ale też relacja którą buduje z tym kogo spotykam. Pozwalam ludziom, chwilom istnieć dalej, a nawet bardziej. Wierze, że fotografia zrobiona z dobra intencja pokazuje piękno człowieka takim jakim jest.” Tak pisze o sobie Przemek Chudkiewicz, który zaprosił mnie do swojego podcastu i sesji zdjęciowej.

Wyszła nam piękna rozmowa o tym, jak ważne są zdjęcia i co dla nas znaczą. Jeśli masz chwilę, daj nam znać pod video albo tutaj, jak Ci się podobała rozmowa:

Jestem od opanowania chaosu | Radio Gdańsk

Zaczęło się od tego, że telefon spadł mi na ruchome schody. Straciłam urządzenie i wszystkie zdjęcia. Tych ostatnich było mi szkoda i żeby nie zgubić reszty zasobów porozrzucanych po różnych urządzeniach, zaczęłam robić porządek w domowym archiwum”.

Kronika z pandemii | Radiu Gdańsk

W tym wywiadzie razem z moją rodziną mieliśmy okazję opowiedzieć o naszym podejściu do albumów na zdjęcia, wywoływania i szalonym pomyśle na prowadzenie Kroniki z pandemii. Jeśli masz ochotę posłuchać, zapraszam.

Jeśli wolisz przeczytać ten wywiad, przygotowałam dla Ciebie transkrypcję na stronie Kronika z pandemii w Radiu Gdańsk.

Kobieta i jej wspomnienia | Edyta Zając

W rozmowie z Edytą opowiadam o tym, jak wspomnienia mogą budować kobiety, dlaczego tego nie robią i jak to zmienić. Polecam przede wszystkim paniom, ale i panowie znajdą tam coś dla siebie.

Jak się buduje nowy zawód w Polsce? | Scenariusze kariery

Miałam niezwykłą przyjemność rozmawiać z Agnieszką Jurkowską, która prowadzi podcast Scenariusze Kariery. Opowiadałam o swojej ścieżce zawodowej, zupełnie – jak by się wydawało – odległych doświadczeniach, które jednak przydają mi się w budowaniu swojego biznesu.

Photo manager w Europie – jak to się robi? | The Photo Managers (po angielsku)

Będąc pierwszą photo managerką w Polsce, jestem też jedną z pierwszych w Europie. Organizacja The Photo Managers, której jestem członkinią, zaprosiło mnie do opowiedzenia jak to jest budować nowy zawód w – odległym z ich perspektywy – kraju, w którym taki zawód nie istniał do tej pory.

Zostańmy w kontakcie

Jeśli chcesz otrzymywać newsletter z poradami, jak porządkować zdjęcia i inspiracjami do albumów, zapisz się poniżej.